Atlikti darbai

UAB Auvija atlikti darbai visoje Lietuvoje

Blokinių namų siūlių sandarinimo darbus atliekame visoje Lietuvoje. Kokybiškai sutverkytomis namo siūlėmis džiaugiasi jau trijų miestų gyventojai. UAB Auvija namo siūlių hermetizavimo darbus atliko, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alyuje, Šiauliuose, Jonavoje, Kėdainiuose, Marijampolėje ir Panevežyje. Visų Lietuvos miestų daugiabučių namų gyventojai susiduria su namo siūlių sandarumo problemomis, kai drėkstancios sienos ir laikui bėgant atsirandantis pelėsis sukelia didelius rūpesčius daugiabučių namų gyventojams. Nesandarios daugiabučio namo siūlės yra viso namo, o ne atskiro buto problema, todėl ją spręsti reikia iš esmės ir viso namo lygiu. Geriausias laikas daugiabučių namų siūlių remontui yra vasara, tačiau esant geriems orams, namo siūlių sandarinimo darbus taip pat atliekame pavasarį ir rudenį. Siekiant visų kaimynų sutarimo, sprendimų priėmimas dažnai užtrunka, todėl patariame namo siūlių tvarkymo darbus planuoti jau ankstyvą pavasarį. Visuose namo siūlių remonto etapuose UAB Auvija patikimas partneris ir geras patarėjas. UAB Auvija nedidelė įmonė, todėl per vasaros mėnesius galime darbus atlikti tik keliuose objektuose. Išskirtinį dėmesį skiriame namų siūlių hermetizavimo kokybei ir fasado apdailai, o atliktiems darbams suteikiame 5 metų garantiją. Turime gerą reputaciją ir ilgametę patirtį kurias branginame, todėl Jums siūlome tik aukščiasios kokybės namo siūlių tvarkymo paslaugas.

Daugiabutis namas Panevėžyje po siūlių hermetizavimo ir sienų dažymo


Puslapyje esantis žemėlapis, tai mūsų įmonės atlikti darbai visoje Lietuvoje. Visais atliktais objektais didžiuojamės ir galime pasigirti. Jūs taip pat galite apžiūrėti šiuos objektus gyvai, pasikalbėti su namo gyventojais  ir įvertinti mūsų atliktus daugiabučių namų siūlių hermetizavimo darbus. Šių namų gyventojai, mažiausiai dešimtmečiui pamirš kas yra drėkstančios namo siūlės ir pelėsiai ant sienų. Jie yra geriausi mūsų pardavimų vadybininkai, nes atliktų darbų rezultatai patys kalba už save.

Mūsų klientams visada aktuali namo siūlių sandarinimo kaina,o jos pasakyti negalime, kol neapžiūrėjome Jūsų namo. Prieš sudarydami namo siūlių hermetizavimo darbų sąmatą, turime apžiūrėti ir įvertinti namo siūlių būklę. Tik įvertinę namo siūlių būklę galėsime Jums pasiūlyti tinkamiausią Jūsų namui siūlių sandarinimo variantą ir apskaičiuoti bendrą darbų sąmatą. Siekdami užtikrinti atliktų darbų kokybę labai atidžiai renkamės klientus, todėl rekomenduojame užpildyti šią kontaktų formą, nurodant visus kontaktinius duomenis. Dviejų dienų bėgyje susisieksime su Jumis ir aptarsime tolimesnių darbų galimybes.

Pasirūpinkite savo daugiabučio namo sienomis ir Jūs!

Konsultacijos telefonu +370 655 57948